Bıyık Ekimi

Erkeklerde üst dudakta kıl çıkmaması veya çeşitli nedenlere bağlı olarak mevcut kıl köklerinde kayıplar yaşanması durumunda bıyık bölgesine kişinin kendi saç veya sakal köklerinin nakledilmesi işlemine bıyık ekimi denmektedir.

Bıyık bölgesine ekilecek kıl kökleri saç ekimi işleminde olduğu gibi erkeklerde genetik olarak dökülmenin en az olduğu, hatta birçok erkekte mümkün olmadığı iki kulak arasındaki bölgeden veya enseden alınmaktadır. FUE tekniği ile kişinin ense bölgesinden mikro motorlarla alınan saç kökleri punch adı verilen 0.06-0.07 mm’lik özel iğnelerle bıyık bölgesine ekilmektedir.

antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Bıyık Ekimi

Bıyık Ekimi ile Yeniden Doğal Görünüme Kavuşun

Bıyık ekiminde ekilen saç kökleri saçın aynı genetik özelliklerini taşıyacağından normal olarak uzamaya devam ederler. Saç gibi istediğiniz zaman traş edebilir, şekil verebilirsiniz. Bıyık ekiminde en önemli noktalardan biri saç köklerinin birbirine çok yakın ekilmemesidir. Ekim sıklığı saç köklerinin beslenebilmesi için yeterli şekilde ayarlanmalıdır. Estetik ve doğal bir görünüm için FUE tekniği ile işlem yapılmalı, herhangi bir iz kalmaması için ince uçlu özel iğneler kullanılmalıdır.

Köselik, yara izi, ameliyat izi, yanık izi ve çok nadir görülse de bıyık dökülmesi gibi durumlarda bıyık ekimi ile tamamen sağlıklı ve doğal bıyıklara kavuşabilir, estetik olarak görünüşünüzde ciddi bir değişim yaşayabilirsiniz.

antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Bıyık ekimi sonrası saç köklerinin alındığı ense bölgesinde veya bıyık bölgesinde herhangi bir iz kalmaz. Sadece ilk birkaç gün içinde ekim yapılan köklerin çevresinde ve diplerinde küçük kırmızılıklar olabilir fakat bu durum geçicidir. 1-2 hafta içinde tamamen ortadan kaybolur. Genellikle 2. haftadan sonra şok dökülme denilen bir süreç yaşanır ve ekilen saç köklerinde dökülmeler yaşanır. Bu da aynı şekilde beklenilen, endişe duyulmaması gereken bir durumdur. 6-8 aydan sonra ekilen saç köklerinin tamamen çıkmasıyla birlikte sağlıklı ve doğal görünümlü bıyıklarınıza kavuşursunuz. Bıyık ekiminde sonuçlar kesin ve kalıcıdır.

Bıyık Ekimi ile Yeniden Doğal Görünüme Kavuşun

Bıyık Ekimi Fiyatları

Bıyık ekimi ve bıyık ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızdan, e-posta adresimizden, WhatsApp ve iletişim sayfamızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Bıyık Ekimi Fiyatları
Online Konsültasyon

SAÇ EKİMİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ!

Hair-Med Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak tüm operasyonlarımızı tam hijyenik ameliyathane ortamında gerçekleştiriyor, şehir dışından gelen misafirlerimizin tüm konaklama, yemek ve havaalanı – otogar transfer işlemlerini ücretsiz karşılıyoruz.

Online Konsültasyon

Ücretsiz saç analizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurun. Sağlıklı bir değerlendirme için yakın tarihte çekilmiş fotoğrafları eklemeyi unutmayın.

Yüklemek istediğiniz dosyaları seçiniz.

Fotoğraflarınızı WhatsApp (+90 545 892 82 82) uygulaması ile de gönderebilirsiniz.