hakkımızda

Hakkımızda

“Her şeyden önce sağlık” diyen Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak, operasyonlarımızı ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 sertifikalarına sahip tam teşekküllü bir ameliyathanede, steril bir ortamda, en teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız.

Merkezimizde bugüne kadar yapmış olduğumuz sayısız operasyondan, her defasında büyük gurur duyarak aldığımız olumlu referanslar bizi sadece Antalya’nın değil, dünyanın da tercih ettiği, saç ekiminde güvenilir bir marka haline getirmiştir. Bugün merkezimizde Almanya’dan, Rusya’ya, Norveç’ten, Amerika’ya, Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye kadar çok geniş bir hasta profiline hizmet etmekte, bir yandan da Türk misafirperverliğinin en ince örnekleriyle yurtdışından gelen konuklarımıza cennet ülkemizi tanıtmaktayız.

Fiyatlarımız konusunda ise size tek bir fiyat seçeneği sunuyor, bunun dışındaki ekstra işlemler için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Muayene, saç ekim işleminin planlanması, yurtdışından veya şehir dışından gelecek konuklarımız için havaalanı ve otogar transferleri, saç ekim işleminden hemen önce yapılan kan testleri ve laboratuvar maliyetleri, tercüman hizmeti, gün içinde yeme-içme masrafları ve bakım şampuanları hepsi fiyatlarımızın içindedir. Konaklama fiyatlarımıza dahil değildir, ancak istediğiniz takdirde uzun senelerdir çalıştığımız otellere sizin için uygun fiyatlara rezervasyonunuzu yaptırabilir, aynı şekilde otel transfer işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliriz.

Önce sağlığınızı, sonra bizimle geçirdiğiniz süre içindeki memnuniyetinizi, sağladığımız kaliteli ve konforlu imkanlar ile her şeyin önünde tutmak, konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet etmek için Antalya’daki merkezimize bekliyoruz.

Bize telefon numaralarımızdan, e-posta adresimizden, WhatsApp ve iletişim sayfamızdan 7/24 ulaşabilir, saç ekimi ve diğer hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuzu çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz. Sadece bir telefon, bir e-mail uzağınızdayız.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Saçınız Ömür Boyu Garantilidir

Yaptığımız işin kalitesine güveniyoruz ve bu nedenle Türkiye’de saç ekimi yaptırdığınızda, tarafımızdan nakledilen saç köklerine ömür boyu garanti veriyoruz.

Uzmanlarımızın basit talimatlarını takip ettiğiniz takdirde ömür boyu kalın ve sağlıklı saçlara sahip olmanız garanti edilir.