Kaş Ekimi

Kaşlar, dışarıdan bakıldığında yüzün en karakteristik bölümü olan gözleri çevreleyen ve estetik olarak yüz güzelliğini ortaya çıkaran önemli bir bölgedir. Duygularımızı ifade ederken bile sıkça kaş mimiklerinden faydalanırız. Kaşlar yüz bütünlüğünün temel çizgilerinden biridir. Fakat hormonal dengesizliklertravmalaryanıklarenfeksiyonlarsistematik hastalıklargenetik sebepler veya cilt hastalıkları gibi çeşitli sebeplerden dolayı zaman içinde kaşlarda seyrelmeler veya tamamen kayıplar görülmektedir. Günümüzde dış görünüşüne önem veren birçok kadın ve erkek kaş dökülmelerine ve bölgesel kaş kayıplarına karşı kaş ekimi yaptırmaktadır.

antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Kaş Ekimi

Doğal ve Estetik Kaşlar İçin Uzman Dokunuşu

Kaş ekimi teknik olarak saç ekimi ile benzer bir işlemdir ancak daha fazla dikkat ve uzmanlık gerektirmektedir. Kafadaki saçlar belli bir yönde çıkarken kaşlarda durum tamamen farklıdır. Kaşlar burna yakın kısımda 90 dereceye yakın bir açıyla çıkarken kulaklara yaklaştıkça 45 derecelik bir açıyla çıkar. Bu noktada ekilen saç köklerinin açısı büyük bir özen ve dikkatle hazırlanmalı, doğal ve estetik bir görünümlü kaşlar için uzman bir doktor tarafından şekillendirilmelidir. Kaş ekimi operasyonları genel olarak 1-2 saat arasında sürmektedir. Bölgesel bir kaş kaybı söz konusu ise 30 dakikalık bir işlem yeterli olmaktadır. Operasyondan hemen sonra hasta taburcu olabilir, gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. İşlemden sonraki ilk 3-4 gün boyunca kaş bölgesinde hafif kızarıklıklar ve küçük kabuklanmalar olabilir. Bunların hepsi ilk haftadan sonra geçmektedir. antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı
Kaş ekimi tekniği

Doğal Görünüme Kavuşmanın Kalıcı Yolu

Kaş ekiminden sonra kaşların planlanan şekli alması yaklaşık 7-8 ay sürmektedir. 3. aydan itibaren yavaş yavaş çıkmaya başlayan kaşlar, 8. ay sonunda tamamen doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. İlk 1 sene içerisinde ekilen kaşlar donör bölgenin karakteristik özelliklerini göstereceğinden kendi kaşlarınızın aksine, saç gibi daha hızlı uzayacaklardır. 1 seneden sonra ise kaşlar artık ekildikleri bölgenin genetik özelliklerini taşıyacağından kendi kaşlarınız gibi uzamaya başlayacak ve tamamen doğal bir görünüme sahip olacaktır.

Günümüzde kaş dökülmesini durdurmak için çeşitli tedavi yöntemleri olsa da hepsi geçicidir. Tıpkı saçlar gibi kaybedilen kaşları da geri çıkarmak mümkün değildir. Bu noktada kaş ekimi kesin ve kalıcı bir tedavi yöntemidir.

antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Doğal Görünüme Kavuşmanın Kalıcı Yolu

Kaş Ekimi Öncesi ve Sonrası Görselleri

Kaş Ekim Öncesi ve Sonrası
Kaş Ekim Öncesi ve Sonrası
Kaş Ekim Öncesi ve Sonrası
Online Konsültasyon

SAÇ EKİMİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ!

Hair-Med Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak tüm operasyonlarımızı tam hijyenik ameliyathane ortamında gerçekleştiriyor, şehir dışından gelen misafirlerimizin tüm konaklama, yemek ve havaalanı – otogar transfer işlemlerini ücretsiz karşılıyoruz.

Online Konsültasyon

Ücretsiz saç analizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurun. Sağlıklı bir değerlendirme için yakın tarihte çekilmiş fotoğrafları eklemeyi unutmayın.

Yüklemek istediğiniz dosyaları seçiniz.

Fotoğraflarınızı WhatsApp (+90 545 892 82 82) uygulaması ile de gönderebilirsiniz.