Saç Ekimi Fiyatları

12 Mayıs 2003 tarihli, 25106 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince sağlık sektöründe hizmet veren web sitelerine bazı kısıtlamalar getirilmiştir. Yönetmelik gereği sağlık sektöründe bulunan, internet ortamında yayınlanan web sitesi, blog ve yazılı-görsel ilanlarda fiyat bulunması yasaklanmış ve çeşitli yaptırımlara maruz bırakılmıştır. Bu sebeple web sitemizde saç ekim fiyatları ve diğer hizmetlerimize ilişkin fiyatları yayınlayamıyoruz. antalya saç ekimi whatsapp bilgi hattı

Antalya Saç Ekim Fiyatları

İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilir, fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Size doğru ve yaklaşık fiyatlar sunabilmemiz için saçlarınızdaki kaybın boyutlarını görmemiz gerekmektedir. Bu noktada formu doldururken saçlarınızın çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını da eklemenizi rica ederiz. Bunun dışında WhatsApp’dan da fotoğraflarınızı gönderebilir, uzmanlarımızdan online olarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.
Saç Ekimi Fiyatları
Online Konsültasyon

SAÇ EKİMİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ!

Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak tüm operasyonlarımızı tam hijyenik hastane ortamında gerçekleştiriyor, şehir dışından gelen misafirlerimizin tüm konaklama, yemek ve havaalanı – otogar transfer işlemlerini ücretsiz karşılıyoruz.

Online Konsültasyon

Ücretsiz saç analizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurun. Sağlıklı bir değerlendirme için yakın tarihte çekilmiş fotoğrafları eklemeyi unutmayın.

Yüklemek istediğiniz dosyaları seçiniz.

Fotoğraflarınızı WhatsApp (+90 545 892 82 82) uygulaması ile de gönderebilirsiniz.